Blog

Cellulit - co to jest i jak z tym walczyć

Każda z nas prawdopodobnie słyszał w życiu słowo cellulit. Inne nazwy to skórka pomarańczowa oraz lipodystrofia. Czym w zasadzie jest i jak się przejawia cellulit? Jest to pojawienie się tkanki tłuszczowej w nieodpowiednim regionie, także w nieprawidłowej formie. W rezultacie, skóra w rejonie pojawiania się cellulitu jest bardzo pofałdowana. 

Leczenie pryszczy

Zmiany na skórze twarzy, w czasie pokwitania to popularna dolegliwość. Często jednak, ponadto w dorosłym wieku, borykamy się z problemem trądziku. Jego pozbycie się zwykle wymaga zastosowania porady dermatologa. Wiele osób, które bez zauważalnej różnicy stosowały różne sposoby terapii, wciąż zadaje sobie pytanie, jak pozbyć się trądziku?

Jak powinien wyglądać obiad w czasie diety?

Dieta odchudzająca nie zawsze jest skuteczna. Wiele z nas wypróbowywało już bowiem rewelacyjne diety-cud, które poza pozbyciem się nadmiaru skumulowanej w naszym ciele wody, nie powodowały żadnych innych skutków. Wstępna szybka utrata wagi skutkowała zawsze jej powrotem - często z nawiązką.

Masaż dla relaksu

Stres, dolegliwości związane z bólem mięśni i głowy – takie problemy dotyczą właściwie każdego z nas. Prawda jest taka, że cierpimy na całkowity brak wolnego czasu, nie mamy szans na wytchnienie. Jak sobie pomóc? Warto od czasu do czasu zaaplikować sobie moment relaksu w doskonałym gabinecie masażu.

W jaki sposób zrzucić zbędne kilogramy?

Nie potrzebujemy restrykcyjnych diet i olimpijskiego wysiłku, aby zrzucić zbędne kilogramy. Niezbędna jest motywacja i trwanie w swoich postanowieniach, a prędzej bądź odrobinę później zobaczymy rezultaty swoich prób.