Blog

Leczenie środkami farmakologicznymi pryszczy

Zdecydowana większość naszej populacji ma niezbyt przyjemne doświadczenia z trądzikiem, który zazwyczaj powstaje w wieku dorastania i może towarzyszyć naszej cerze do 35 roku życia, a w sporadycznych przypadkach nawet dłużej. Kiedyś zbagatelizowany, był w istocie zmorą tych, którzy borykali się z jego agresywnymi postaciami.

W jaki sposób zmniejszyć poziom cholesterolu?

Coraz więcej osób ma problem z zwiększonym stężeniem cholesterolu, a szczególnie frakcji LDL. Jeżeli wyniki badań morfologicznych jednoznacznie będą wskazywały na przekroczenie dozwolonej normy, trzeba wprowadzić czym prędzej zdrowe odżywianie, a mianowicie zrezygnować z żywności wysoko przetworzonej. 

Terapia antycellulitowa

Cellulit to problem wielu współczesnych kobiet. Z „pomarańczową skórką” zmagają się także też bardzo młode oraz szczupłe dziewczyny. W jaki sposób skutecznie pozbyć się tego defektu?

Prawdy i mity dotyczące trądziku

Trądzik jest chorobą, wokół której narosło bardzo dużo legend. W artykule przedstawimy informacje zarówno o najbardziej znanych mitach, jakie powstały wokół tego tematu, jak i o prawdach, które warto wziąć sobie poważnie do serca.

Dieta nie tylko na odchudzanie

Coraz więcej amatorów ma dieta dr Ewy Dąbrowskiej, dzięki której setki osób mogą korzystać z mniejszego wcięcia w talii, pozbycia się przykrych dolegliwości oraz dobrej sprawności ciała i rozumu. Dieta ta stosowana jest nie tylko w z powodów kuracji, a na zalecanej przez jej twórczynię głodówce właściwie nie odczuwa się nadmiernego i dokuczającego ciągle apetytu.