Przejdź do treści

Ekspresowe tracenie wagi

Grupujemy jedzone przez nas posiłki na trzy grupy. Pierwszą z nich jest grupa białkowa, drugą węglowodanowa, z kolei trzecią – neutralna. Dieta rozdzielna głosi jedną, kluczową regułę. Brzmi ona następująco: niedozwolone jest mieszanie w jednym posiłku dwóch pierwszych grup. Pod żadnym pozorem nie wolno scalać węglowodanów z białkami.

Dieta rozdzielna oraz odchudzanie przeznaczone jest nieomalże dla każdej osoby. Stanowi to olśniewający sposób na to, aby pozbyć się bezużytecznych kilogramów ostatecznie, a dodatkowo zadbać o własne zdrowie oraz kondycję. Chociaż z trudnością przybędzie zaakceptowanie jej tym jednostkom, które są łasuchami. Niemniej jednak należałoby zostawić obżarstwo na rzecz wysportowanej figury i poprawnego zdrowia. Która z nas o tym nie śni? Poza tym dieta rozdzielna ma też spore grono zwolenników również wśród facetów, ponieważ zezwala na skuteczne oczyszczanie organizmu. Jednakże wracając do kobiet, idąc za najnowszymi tendencjami – przyjmuje się, że wyłącznie szczupłe dziewczyny są w stanie być z siebie usatysfakcjonowane. Dieta rozdzielna pozwala wszelkim paniom upajać się atrakcyjną sylwetką. Inicjatorem jej jest doktor Hay. 

Są istotną jednostką fizyczną, traktują ciepła. Mimo to w aktualnej chwili jest ono definiowane jako energia. W dietetyce kalorie mają odmienne przesłanie. Hasło to w gigantycznym stopniu odbiega od znaczenia jednostki fizycznej, choć pojecie jest to samo. W dietetyce kalorie honorowane są za wartości kaloryczne towarów przeznaczonych do spożycia. Wartości te są przedstawiane jednakże nie w kaloriach, lecz kilokaloriach, co oznacza kalorie w liczbie tysiąca.